Aby poprawnie wyświetlić stronę wymagana jest najnowsza wersja przeglądarki.
Aby poprawnie wyświetlić stronę wymagana jest najnowsza wersja przeglądarki.
Zaktualizuj Internet Explorer bądź zainstaluj inną przeglądarkę.
Wpis został dodany do czytelni.Zamknij komunikat
Wpis usunięty.Zamknij komunikat
RADNI KADENCJI 2010 - 2014
Okręg wyborczy nr 1
W skład okręgu wchodzą mieszkańcy wsi: Bonikowo, Mikoszki, Łagiewniki, Sepienko oraz Tamborowo
Zamieszkały w Bonikowie
Wykonywany zawód: Kierownik Zespołu Doradztwa Rolniczego
Funkcje w radzie: Przewodniczący Rady
- Członek Komisji Działalności Gospodarczej, Budżetu i Finansów;
- Członek Komisji Spraw Socjalnych, Oświaty, Kultury i Sportu.
- radny I, III, IV, V kadencji
Zainteresowania: - turystyka, sport
Okręg wyborczy nr 12
W skład okręgu wchodzą mieszkańcy wsi: Kokorzyn, Pelikan oraz Krzan
Zamieszkała w Kokorzynie
Wykonywany zawód: pracownik administracyjny
Funkcje w radzie: Wiceprzewodnicząca Rady
- Członek Komisji Rolnictwa, Ochrony Środowiska, oraz Ładu i Porządku Publicznego;
- Członek Komisji Spraw Socjalnych, Oświaty, Kultury i Sportu.
- radna IV, V kadencji
Zainteresowania: folklor
Okręg wyborczy nr 4
W skład okręgu wchodzą mieszkańcy wsi: Kiełczewo
Zamieszkały w Kiełczewie
Wykonywany zawód: mistrz ds. sieci i instalacji
Funkcje w radzie:
- Przewodniczący Komisji Działalności Gospodarczej, Budżetu i Finansów
- Członek Komisji Spraw Socjalnych, Oświaty, Kultury i Sportu.
- radny III, IV, V kadencji
Zainteresowania: sport, muzyka, turystyka
Okręg wyborczy nr 15
W skład okręgu wchodzą mieszkańcy wsi: Nowe Oborzyska, Kawczyn, Pianowo oraz Kurowo
Zamieszkały w Nowych Oborzyskach
Wykonywany zawód: rolnik
Funkcje w radzie:
- Członek Komisji Rolnictwa, Ochrony Środowiska, oraz Ładu i Porządku Publicznego;
- Członek Komisji Spraw Socjalnych, Oświaty, Kultury i Sportu.
- radny II, III, IV, V kadencji
Zainteresowania: polityka, sport
Okręg wyborczy nr 13
W skład okręgu wchodzą mieszkańcy wsi: Ponin, Kobylniki, Sierakowo oraz Szczodrowo
Zamieszkała w Sierakowie
Funkcje w radzie:
- Członek Komisji Rolnictwa, Ochrony Środowiska, oraz Ładu i Porządku Publicznego;
- Członek Komisji Spraw Socjalnych, Oświaty, Kultury i Sportu.
Okręg wyborczy nr 14
W skład okręgu wchodzą mieszkańcy wsi: Stare Oborzyska
Zamieszkały w Starych Oborzyskach
Wykonywany zawód: Przedsiębiorca
Funkcje w radzie:
- Członek Komisji Rewizyjnej
- Członek Komisji Działalności Gospodarczej, Budżetu i Finansów
- radny IV, V kadencji
Zainteresowania: Sport, turystyka, turystyka zagraniczna, turystyka rowerowa, motoryzacja
Okręg wyborczy nr 3
W skład okręgu wchodzą mieszkańcy wsi: Gryżyna, Gryżynka, Nowy Dębiec, Osiek, Januszewo oraz Nielęgowo
Zamieszkały w Januszewie
Wykonywany zawód: Doradca rolniczy, rolnik
Funkcje w radzie:
- Członek Komisji Rolnictwa, Ochrony Środowiska, oraz Ładu i Porządku Publicznego;
- Członek Komisji Spraw Socjalnych, Oświaty, Kultury i Sportu.
Zainteresowania: Sport, ogród ,turystyka, motoryzacja.
Okręg wyborczy nr 9
W skład okręgu wchodzą mieszkańcy wsi: Turew, Wronowo, Wyskoć oraz Ignacewo
Zamieszkały w Turwi
Wykonywany zawód: rolnik
Funkcje w radzie:
- Członek Komisji Rolnictwa, Ochrony Środowiska, oraz Ładu i Porządku Publicznego;
- Członek Komisji Spraw Socjalnych, Oświaty, Kultury i Sportu.
Zainteresowania: motoryzacja, historia
Okręg wyborczy nr 11
W skład okręgu wchodzą mieszkańcy wsi: Kurza Góra
Zamieszkały w Kurzej Górze
Funkcje w radzie:
- Członek Komisji Rolnictwa, Ochrony Środowiska, oraz Ładu i Porządku Publicznego;
- Członek Komisji Spraw Socjalnych, Oświaty, Kultury i Sportu.
Okręg wyborczy nr 10
W skład okręgu wchodzą mieszkańcy wsi: Katarzynin, Choryń, Granecznik oraz Wławie
Zamieszkały we Wławiu
Funkcje w radzie:
- Członek Komisji Działalności Gospodarczej, Budżetu i Finansów
- Członek Komisji Spraw Socjalnych, Oświaty, Kultury i Sportu.
Okręg wyborczy nr 5
W skład okręgu wchodzą mieszkańcy wsi: Racot
Zamieszkały w Racocie
Wykonywany zawód: Leśniczy Nadleśnictwa Kościan
Funkcje w radzie:
- Przewodniczący Komisji Rolnictwa, Ochrony Środowiska, oraz Ładu i Porządku Publicznego;
- Członek Komisji Spraw Socjalnych, Oświaty, Kultury i Sportu.
- radny III, IV, V kadencji
Zainteresowania: Strzelectwo, myślistwo, turystyka
Okręg wyborczy nr 6
W skład okręgu wchodzą mieszkańcy wsi: Darnowo, Spytkówki, Mała Wyskoć oraz Witkówki
Zamieszkały w Spytkówkach
Wykonywany zawód: rolnik
Funkcje w radzie:
- Członek Komisji Rolnictwa, Ochrony Środowiska, oraz Ładu i Porządku Publicznego;
- Członek Komisji Spraw Socjalnych, Oświaty, Kultury i Sportu.
- radny IV, V kadencji
Zainteresowania: OSP, sport, turystyka
Okręg wyborczy nr 2
W skład okręgu wchodzą mieszkańcy wsi: Czarkowo, Nacław, Widziszewo oraz część Gurostwa
Zamieszkały w Widziszewie
Wykonywany zawód: kierownik gospodarstwa
Funkcje w radzie:
- Przewodniczący Komisji Rewizyjnej
- Członek Komisji Rolnictwa, Ochrony Środowiska, oraz Ładu i Porządku Publicznego;
- radny III, IV, V kadencji
Zainteresowania: Turystyka, rolnictwo, rekreacja, sport
Okręg wyborczy nr 7
W skład okręgu wchodzą mieszkańcy wsi: Nowy Lubosz
Zamieszkały w Nowym Luboszu
Funkcje w radzie:
- Członek Komisji Rewizyjnej
- Członek Komisji Działalności Gospodarczej, Budżetu i Finansów
- Członek Komisji Spraw Socjalnych, Oświaty, Kultury i Sportu.
- radny V kadencji
Zainteresowania: Sport, OSP, turystyka, gry turniejowe, tenis, gra w karty - "kop"
Okręg wyborczy nr 8
W skład okręgu wchodzą mieszkańcy wsi: Stary Lubosz
Zamieszkały w Starym Luboszu
Funkcje w radzie:
- Przewodniczący Komisji Spraw Socjalnych, Oświaty, Kultury i Sportu
- Członek Komisji Rewizyjnej
- radny IV, V kadencji
Zainteresowania: sport, OSP, turnieje w "kopa", turystyka
KOMISJA REWIZYJNA RADY GMINY KOŚCIAN
1. Sadowski Ksawery – Przewodniczący Komisji
2. Gidaszewski Zdzisław – Członek Komisji
3. Sikora Stanisław – Członek Komisji
4. Sikora Marian – Członek Komisji
KOMISJA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ, BUDŻETU I FINANSÓW
1. Baranowski Leszek – Przewodniczący Komisji
2. Gidaszewski Zdzisław – Członek Komisji
3. Nejranowski Mateusz – Członek Komisji
4. Szczepaniak Jan – Członek Komisji
5. Sikora Marian - Członek Komisji
KOMISJA ROLNICTWA, OCHRONY ŚRODOWISKA ORAZ ŁADU I PORZĄDKU PUBLICZNEGO
1. Ptak Marek – Przewodniczący Komisji
2. Bednarek Albin – Członek Komisji
3. Bielawska Renata – Członek Komisji
4. Jaworski Michał – Członek Komisji
5. Klem Tomasz – Członek Komisji
6. Michalak Szymon – Członek Komisji
7. Ruskowiak Eugeniusz – Członek Komisji
8. Sadowski Ksawery– Członek Komisji
9. Szkudlarska Marieta – Członek Komisji
KOMISJA SPRAW SOCJALNYCH, OŚWIATY, KULTURY I SPORTU
1. Sikora Stanisław – Przewodniczący Komisji
2. Baranowski Leszek – Członek Komisji
3. Bednarek Albin – Członek Komisji
4. Bielawska Renata – Członek Komisji
5. Jaworski Michał – Członek Komisji
6. Klem Tomasz – Członek Komisji
7. Michalak Szymon – Członek Komisji
8. Nejranowski Mateusz – Członek Komisji
9. Ptak Marek – Członek Komisji
10. Sikora Marian – Członek Komisji
11. Ruskowiak Eugeniusz – Członek Komisji
12. Szczepaniak Jan – Członek Komisji
13. Szkudlarska Marieta – Członek Komisji