Aby poprawnie wyświetlić stronę wymagana jest najnowsza wersja przeglądarki.

Aby poprawnie wyświetlić stronę wymagana jest najnowsza wersja przeglądarki.

Zaktualizuj Internet Explorer bądź zainstaluj inną przeglądarkę.

Wpis został dodany do czytelni.Zamknij komunikat

Wpis usunięty.Zamknij komunikat

Dodaj wpis do czytelni.
Usuń z czytelni.
you tube
thumbnail
29
marca
środa
Wiktoryna, Cyryl, Eustachy
Budżet
System Elektronicznej
Skrzynki Podawczej
EBOK Wodociągi
Czujniki stanu powietrza
CZYTELNIA
kod

WOŚP w Starych Oborzyskach

Wolontariusze Stowarzyszenia Centrum Rozwoju Gminy Kościan przy sztabie #6857 – KOK KOŚCIAN zebrali 8.581,28 zł na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Brawo Wy!

W niedzielę, 29 stycznia na sali widowisko – sportowej w Starych Oborzyskach rozpoczęliśmy wspólne granie. Pomiędzy występami sportowymi, tanecznymi oraz wokalnymi odbywały się licytacje. Niewątpliwie wśród darów od naszych ofiarodawców perełką były dwa medale srebrny i brązowy Ekstraklasy, koszulki WOŚP, obrazy, piłki, czapki, szale i rękawiczki, bony podarunkowe, książki.

Niedzielny finał rozpoczęliśmy na sportowo następnie na scenie zrobiło się  koncertowo. Pojawiły się lokalne zespoły: Kokorzynianki, chór szkolny działający przy ZS w Starych Oborzyskach, Zosia Oleszak, Mażoretki, Orkiestra Dęta, pokazy taneczne w wykonaniu  uczniów ze szkoły „Poezja tańca” w Kościanie: Ania, Olga i Janek, Ania i Hary, uczniowie ze Szkoły Muzyki Rozrywkowej Joanny Dudkowskiej: Martyna Adamczewska, Dominika Szumnarska, Wiktoria Zamelczyk, Antoni Kinic.

Cały czas podczas spotkania funkcjonowała kawiarenka z przepysznymi ciastami przygotowanymi przez Rodziców  ZS w Starych Oborzyskach oraz kącik dla malucha z „dmuchańcami” i salą zabaw.

Ogromne podziękowania należą się  Gminie  Kościan, członkom Stowarzyszenie CRG Kościan, Nauczycielom i Pracownikom ZS w Starych Oborzyskach, LZS Juna Trans, Sołtys i Rada Sołecka wsi Stare Oborzyska, Akademia św. Mikołaja, Maciejowi Matyi  za pomoc w organizacji i przygotowaniu 31 finału.

WOLONTARIUSZOM, którzy przez cały czas kwestowali, Ofiarodawcom, panu senatorowi Wojciechowi Ziemniakowi, firmom, darczyńcom, występującym i WSZYSTKIM, którzy sprawili, że tegoroczny Finał był wesoły, barwny i radosny serdecznie dziękujemy.

Składamy serdecznie gratulacje wszystkim zaangażowanym oraz darczyńcom za włączenie się w tą wspaniałą zbiórkę!

Mobilnie
kod
Przeglądaj naszą stronę na wszystkich
urządzeniach mobilnych.
Marzec
2023
p w s c p s n
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31