Maria, Marcelina, Marzena

WOŚP w Starych Oborzyskach

Wolontariusze Stowarzyszenia Centrum Rozwoju Gminy Kościan przy sztabie #6857 – KOK KOŚCIAN zebrali 8.581,28 zł na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Brawo Wy!

W niedzielę, 29 stycznia na sali widowisko – sportowej w Starych Oborzyskach rozpoczęliśmy wspólne granie. Pomiędzy występami sportowymi, tanecznymi oraz wokalnymi odbywały się licytacje. Niewątpliwie wśród darów od naszych ofiarodawców perełką były dwa medale srebrny i brązowy Ekstraklasy, koszulki WOŚP, obrazy, piłki, czapki, szale i rękawiczki, bony podarunkowe, książki.

Niedzielny finał rozpoczęliśmy na sportowo następnie na scenie zrobiło się  koncertowo. Pojawiły się lokalne zespoły: Kokorzynianki, chór szkolny działający przy ZS w Starych Oborzyskach, Zosia Oleszak, Mażoretki, Orkiestra Dęta, pokazy taneczne w wykonaniu  uczniów ze szkoły „Poezja tańca” w Kościanie: Ania, Olga i Janek, Ania i Hary, uczniowie ze Szkoły Muzyki Rozrywkowej Joanny Dudkowskiej: Martyna Adamczewska, Dominika Szumnarska, Wiktoria Zamelczyk, Antoni Kinic.

Cały czas podczas spotkania funkcjonowała kawiarenka z przepysznymi ciastami przygotowanymi przez Rodziców  ZS w Starych Oborzyskach oraz kącik dla malucha z „dmuchańcami” i salą zabaw.

Ogromne podziękowania należą się  Gminie  Kościan, członkom Stowarzyszenie CRG Kościan, Nauczycielom i Pracownikom ZS w Starych Oborzyskach, LZS Juna Trans, Sołtys i Rada Sołecka wsi Stare Oborzyska, Akademia św. Mikołaja, Maciejowi Matyi  za pomoc w organizacji i przygotowaniu 31 finału.

WOLONTARIUSZOM, którzy przez cały czas kwestowali, Ofiarodawcom, panu senatorowi Wojciechowi Ziemniakowi, firmom, darczyńcom, występującym i WSZYSTKIM, którzy sprawili, że tegoroczny Finał był wesoły, barwny i radosny serdecznie dziękujemy.

Składamy serdecznie gratulacje wszystkim zaangażowanym oraz darczyńcom za włączenie się w tą wspaniałą zbiórkę!