Maria, Marcelina, Marzena

Tereny inwestycyjne na sprzedaż

Wójt Gminy Kościan ogłasza I przetarg ustny ograniczony na zbycie prawa własności  nieruchomości położonej w miejscowości Widziszewo, Gmina Kościan, Powiat Kościański, Województwo Wielkopolskie, będącej własnością Gminy Kościan.

W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego dla terenów zabudowy usługowej (tereny obiektów produkcyjnych, składów, magazynów i usług) w obrębie Widziszewo,   zatwierdzonym uchwałą Nr XXXV/403/13 Rady Gminy Kościan z dnia 18 grudnia 2013 r. opublikowanej w Dzienniku Urzędowym  Województwa Wielkopolskiego z 22 stycznia 2011 r. poz. 504 nieruchomość położona jest na terenie obiektów produkcyjnych, składów, magazynów i usług. Nieruchomość położona jest na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST – PARK” sp. z o. o. Podstrefa Widziszewo. Posiada dostęp do drogi publicznej - powiatowej. Istnieje możliwość przyłączenia się do sieci : energetycznej, wodociągowej i  gazowej.

SZCZEGÓŁY W ZAŁĄCZENIU