lipca
Czesław, Hieronim, Fryderyk

Zawody Powiatowe Sportowo-Pożarnicze MDP

W niedzielę 30 czerwca w Głuchowie odbyły się Zawody Powiatowe Sportowo-Pożarnicze MDP ????????. Naszą gminę reprezentowało 6 drużyn ????‍????????‍????.
W grupie MDP dziewcząt na drugim miejscu uplasowały się dziewczyny z MDP Racot ????, zaraz za podium - na miejscu czwartym zawody ukończyły MDP Stare Oborzyska ????, drużyna dziewczyn z MDP Bonikowo zajęła jedenaste miejsce ????.
Wśród chłopców na miejscu piątym uplasowała się drużyna MDP Racot ????, zaraz za nimi na miejscu szóstym zawody zakończyła drużyna MDP Bonikowo ????, chłopcy z MDP Turew zajęli dziewiąte miejsce ????️.
Ogromne gratulacje dla wszystkich zawodników!

W niedzielę 30 czerwca w Głuchowie odbyły się Zawody Powiatowe Sportowo-Pożarnicze MDP. Naszą gminę reprezentowało 6 drużyn.

W grupie MDP dziewcząt na drugim miejscu uplasowały się dziewczyny z MDP Racot, zaraz za podium - na miejscu czwartym zawody ukończyły MDP Stare Oborzyska, drużyna dziewczyn z MDP Bonikowo zajęła jedenaste miejsce.

Wśród chłopców na miejscu piątym uplasowała się drużyna MDP Racot, zaraz za nimi na miejscu szóstym zawody zakończyła drużyna MDP Bonikowo, chłopcy z MDP Turew zajęli dziewiąte miejsce.

Ogromne gratulacje dla wszystkich zawodników!