lipca
Czesław, Hieronim, Fryderyk

Badanie budżetów gospodarstw domowych (BBGD)

Urząd Statystyczny w Poznaniu przypomina, że w 2024 r. na terenie Państwa gminy, w wylosowanych gospodarstwach domowych, realizowane będzie Badanie budżetów gospodarstw domowych (BBGD).

Zwracamy się z prośbą o wywieszenie w gablotach dostępnych dla mieszkańców i umieszczenie na stronach internetowych gminy załączonej informacji o badaniu.

Przy publikowaniu materiału w mediach społecznościowych (FB, Twitter) prosimy o stosowanie przywoływaczy tut. Urzędu: @Poznan_STAT oraz @PoznanSTAT.

Mamy nadzieję, że propagowanie statystycznych badań ankietowych wśród mieszkańców przyczyni się do przychylniejszego spojrzenia na pracę ankietera statystycznego i do systematycznego wzrostu liczby wywiadów przeprowadzonych przez ankieterów Urzędu Statystycznego w Poznaniu.

Więcej o badaniach ankietowych realizowanych przez Główny Urząd Statystyczny na https://badania-ankietowe.stat.gov.pl/