Aby poprawnie wyświetlić stronę wymagana jest najnowsza wersja przeglądarki.

Aby poprawnie wyświetlić stronę wymagana jest najnowsza wersja przeglądarki.

Zaktualizuj Internet Explorer bądź zainstaluj inną przeglądarkę.

Wpis został dodany do czytelni.Zamknij komunikat

Wpis usunięty.Zamknij komunikat

Dodaj wpis do czytelni.
Usuń z czytelni.
you tube
thumbnail
20
lipca
sobota
Czesław, Hieronim, Fryderyk
Budżet
System Elektronicznej
Skrzynki Podawczej
EBOK Wodociągi
Czujniki stanu powietrza
CZYTELNIA
kod

Aleksander Opas Mistrzem Polski w Karate WKF

 

Aleksander Opas mieszkaniec i stypendysta Gminy Kościan, trenujący w klubie Budokan Astromal Leszno pod okiem trenera Marcina Osiejewskiego.
Miniony weekend był dla Aleksandra Opasa niezwykle udany, gdyż w Zielonkach-Parceli k. Warszawy odbyły się Mistrzostwa Polski w KARATE WKF juniorów młodszych (U16), juniorów (U18) i młodzieżowców (U21). Aleksander zdobył tam swój wymarzony tytuł Mistrza Polski w kategorii kumite U21 -60 kg, co jest niezwykłym osiągnięciem i dowodem na jego determinację oraz talent.
Jako aktualny członek kadry narodowej, Aleksander ma przed sobą jeszcze większe wyzwania. Już w październiku tego roku ma szansę wystartować w Mistrzostwach Świata, które odbędą się w Wenecji. Następnie, w lutym 2025 roku, będzie mógł walczyć o tytuł mistrza Europy podczas Mistrzostw Europy w Bielsku-Białej.

Aleksander Opas jest mieszkańcem i stypendystą Gminy Kościan, trenuje w klubie Budokan Astromal Leszno pod okiem trenera Marcina Osiejewskiego. Miniony weekend był dla Aleksandra niezwykle udany, w Zielonkach-Parceli k. Warszawy odbyły się Mistrzostwa Polski w KARATE WKF juniorów młodszych (U16), juniorów (U18) i młodzieżowców (U21). Aleksander zdobył tam tytuł Mistrza Polski w kategorii kumite U21 -60 kg, co jest niezwykłym osiągnięciem i dowodem na jego determinację oraz talent.Jako aktualny członek kadry narodowej, Aleksander ma przed sobą jeszcze większe wyzwania. Już w październiku tego roku ma szansę wystartować w Mistrzostwach Świata, które odbędą się w Wenecji. Następnie, w lutym 2025 roku, będzie mógł walczyć o tytuł mistrza Europy podczas Mistrzostw Europy w Bielsku-Białej.

Mobilnie
kod
Przeglądaj naszą stronę na wszystkich
urządzeniach mobilnych.
Lipiec
2024
p w s c p s n
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31