Aby poprawnie wyświetlić stronę wymagana jest najnowsza wersja przeglądarki.

Aby poprawnie wyświetlić stronę wymagana jest najnowsza wersja przeglądarki.

Zaktualizuj Internet Explorer bądź zainstaluj inną przeglądarkę.

Wpis został dodany do czytelni.Zamknij komunikat

Wpis usunięty.Zamknij komunikat

Dodaj wpis do czytelni.
Usuń z czytelni.
you tube
thumbnail
20
maja
poniedziałek
Aleksander, Bernardyn, Bazyli
Budżet
System Elektronicznej
Skrzynki Podawczej
EBOK Wodociągi
Czujniki stanu powietrza
CZYTELNIA
kod

KS AKRO-STREFA RACOT na zawodach w Poniecu

KS AKRO-STREFA RACOT wziął udział w zawodach akrobatycznych w Poniecu. Wszystkie dzieci bardzo się starały, aby być jak największą konkurencją dla swoich przeciwników. Zawody w Poniecu przyniosły wiele wrażeń, a organizatorzy zawodów zadbali o to, aby każdy uczestnik został nagrodzony medalem, ale także małym upominkiem. Nasza dwójka mieszana Edyta Prałat i Artem Chekhovych w kategorii Youth otrzymała wyróżnienie i zdobyła piękny puchar GRAND PRIX BURMISTRZA MIASTA PONIECA.

Wyniki

  • Pierwszy krok indywidualny układy
  • Kornelia Klaba - III miejsce
  • Klasa Plus: układy indywidualne
  • Maja Maćkowska - III miejsce
  • Janina Nowak - I miejsce
  • Leon Praiss - I miejsce
  • Klasa Solo: układ indywidualny do muzyki
  • Antonina Sznabel - II miejsce
  • Oliwia Piasek - II miejsce
  • Antonina Skałecka - III miejsce
  • Lena Odważna - I miejsce
  • Blanka Rybczyńska - II miejsce
  • Nicola Sobkowiak - III miejsce
  • Laura Wojciechowska - III miejsce
  • Karina Klaba - II miejsce
  • Aleksandra Ciesielska - III miejsce
  • Dwójki pierwszy krok
  • Antoni Wilkowski, Zuzanna Hofman - I miejsce
  • Alicja Hetman, Juliana Książek - III miejsce
  • Trójki pierwszy krok
  • Marcelina Skorupska, Maja Frąckowiak, Nicola Sałapatek - III miejsce
  • Dwójki młodzik
  • Agata Kubacha, Zofia Jurga - III miejsce
  • Iga Bielejewska, Maja Bielejewska - I miejsce
  • Trójki młodzik
  • Agata Szeląg, Amelia Marciniak, Maja Włodarczak - III miejsce
  • Młodzik indywidualne
  • Olga Józefowicz - I miejsce
  • Dwójki mieszane Youth
  • Edyta Prałat, Artem Chekhovych - I miejsce
  • Dwójki Youth
  • Natalia żak, Lena Balcerkowska - I miejsce
  • Trójki Youth
  • Ewa Dąbrowicz, Honorata Dąbrowicz, Zofia Kaczmarek - I miejsce
  • Dwójki mieszane Klasa III
  • Kaja Dobraś, Arsenii Chekhovych - I miejsce
  • Trójki Klasa III
  • Marcelina Zaremba, Aniela Praiss, Emilia Hetman - II miejsce
  • Nicola Szymkowiak, Patrycja Kruk, Maja Pawlak - I miejsce
  • Marlena Szymkowiak, Pola Maćkowska, Jagoda Nowak - III miejsce
  • Dwójki Open
  • Marcelina Chraplak, Alicja Trefoń - III miejsce
  • Maria Masłowska, Maria Urbaniak - I miejsce
  • Wiktoria Wysocka, Martyna Chraplak - II miejsce

JESZCZE RAZ OGROMNE BRAWA I GRATULACJE DLA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW!

Mobilnie
kod
Przeglądaj naszą stronę na wszystkich
urządzeniach mobilnych.
Maj
2024
p w s c p s n
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31