Aby poprawnie wyświetlić stronę wymagana jest najnowsza wersja przeglądarki.

Aby poprawnie wyświetlić stronę wymagana jest najnowsza wersja przeglądarki.

Zaktualizuj Internet Explorer bądź zainstaluj inną przeglądarkę.

Wpis został dodany do czytelni.Zamknij komunikat

Wpis usunięty.Zamknij komunikat

Dodaj wpis do czytelni.
Usuń z czytelni.
you tube
thumbnail
20
lipca
sobota
Czesław, Hieronim, Fryderyk
Budżet
System Elektronicznej
Skrzynki Podawczej
EBOK Wodociągi
Czujniki stanu powietrza
CZYTELNIA
kod

Goście z Bohdalov i Sümeg

           W dniach 14-16 sierpnia 2009 roku odwiedzili naszą gminę goście z zaprzyjaźnionych gmin Bohdalov z Czech i Sümeg z Węgier. Z Bohdalov przyjechała 4 osobowa delegacja z miejscowej Straży Pożarnej. Gościli ich strażacy z OSP w Starych Oborzyskach.
          W grupie z Sümeg dojechali do nas zastępcy burmistrza Judi Jozsef i Vegh Laszlo, radni oraz przedstawiciel strażaków. W trakcie pobytu nasi goście wzięli udział w wyborach Miss Europy Straży Pożarnej oraz w Zawodach Sikawek Konnych w Cichowie.
          Goście zwłaszcza strażacy bardzo uważnie przyglądali się zawodom, ponieważ zarówno strażacy z Bohdalov jak i Sümeg przygotowują się do wzięcia udziału w zawodach w roku następnym w Cichowie. Posiadają już sprawne sikawki natomiast muszą skompletować i przygotować do zawodów drużyny. Wizyta była również okazją do pokazania realizowanych zadań inwestycyjnych na terenie naszej gminy. Prowadzono również rozmowy w zakresie dalszej współpracy i kontynuacji wymiany dzieci i młodzieży z naszych gmin. (ap)

Mobilnie
kod
Przeglądaj naszą stronę na wszystkich
urządzeniach mobilnych.
Lipiec
2024
p w s c p s n
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31