Aby poprawnie wyświetlić stronę wymagana jest najnowsza wersja przeglądarki.

Aby poprawnie wyświetlić stronę wymagana jest najnowsza wersja przeglądarki.

Zaktualizuj Internet Explorer bądź zainstaluj inną przeglądarkę.

Wpis został dodany do czytelni.Zamknij komunikat

Wpis usunięty.Zamknij komunikat

Dodaj wpis do czytelni.
Usuń z czytelni.
you tube
thumbnail
20
lipca
sobota
Czesław, Hieronim, Fryderyk
Budżet
System Elektronicznej
Skrzynki Podawczej
EBOK Wodociągi
Czujniki stanu powietrza
CZYTELNIA
kod

Jubileusz węgierskich strażaków

     W dniach 30.05 – 01.06 delegacja z Gminy Kościan wzięła udział w uroczystych obchodach 125-lecia odpowiednika Ochotniczej Straży Pożarnej w węgierskim Sümeg. Gminę Kościan reprezentowali: Jan Szczepaniak – Przewodniczący Rady Gminy Kościan, Leszek Baranowski – Przewodniczący Komisji Działalności Gospodarczej, Budżetu i Finansów, Andrzej Przybyła – Zastępca Wójta Gminy Kościan oraz Grzegorz Stanisławiak – Komendant Gminny ZOSP RP w Kościanie.

     W uroczystościach brały tez udział delegacje z niemieckiej gminy Aichtal, rumuńskiego Sovata oraz z Serbii. W pierwszy dzień wizyty miało miejsce wręczenie odznaczeń i dyplomów zasłużonym strażakom. W sobotę, podczas głównego dnia obchodów odbyły się zawody strażackie, które rozpoczęły się korowodem ulicami miasta dwóch sikawek konnych, wozów strażackich przybyłych na uroczystości. Ważnym punktem obchodów było poświęcenie repliki pierwszego sztandaru OSP Sümeg.

Mobilnie
kod
Przeglądaj naszą stronę na wszystkich
urządzeniach mobilnych.
Lipiec
2024
p w s c p s n
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31