Aby poprawnie wyświetlić stronę wymagana jest najnowsza wersja przeglądarki.

Aby poprawnie wyświetlić stronę wymagana jest najnowsza wersja przeglądarki.

Zaktualizuj Internet Explorer bądź zainstaluj inną przeglądarkę.

Wpis został dodany do czytelni.Zamknij komunikat

Wpis usunięty.Zamknij komunikat

Dodaj wpis do czytelni.
Usuń z czytelni.
you tube
thumbnail
21
listopada
czwartek
Albert, Janusz, Konrad
System Elektronicznej
Skrzynki Podawczej
EBOK Wodociągi
0 TEMATÓW

w czytelni

CZYTELNIA
kod

RADNI KADENCJI 2014 - 2018

SKŁAD  RADY GMINY  KOŚCIAN:

Szczepaniak Jan - Przewodniczący Rady

email: szczepaniakjan@gminakoscian.pl
przewodniczacyrady@gminakoscian.pl

Okręg wyborczy nr 1
W skład okręgu wchodzą mieszkańcy wsi: Bonikowo, Mikoszki, Łagiewniki, Sepienko oraz Tamborowo
 
Zamieszkały w Bonikowie
Wykonywany zawód: Kierownik Zespołu Doradztwa Rolniczego
Funkcje w radzie: Przewodniczący Rady
- Członek Komisji Działalności Gospodarczej, Budżetu i Finansów;
- radny I, III, IV, V, VI kadencji
Zainteresowania: - turystyka, sport

Szkudlarska Marieta - Wiceprzewodnicząca Rady

email: szkudlarskamarieta@gminakoscian.pl

Okręg wyborczy nr 12
W skład okręgu wchodzą mieszkańcy wsi: Kokorzyn, Pelikan oraz Krzan
 
Zamieszkała w Kokorzynie
Wykonywany zawód: pracownik administracyjny
Funkcje w radzie: Wiceprzewodnicząca Rady
- Członek Komisji Działalności Gospodarczej, Budżetu i Finansów;
- Członek Komisji Spraw Socjalnych, Oświaty, Kultury i Sportu.
- radna IV, V, VI kadencji
Zainteresowania: folklor

Beszterda Jolanta

e-mail: beszterdajolanta@gminakoscian.pl

Okręg wyborczy nr 5
W skład okręgu wchodzą mieszkańcy wsi: Racot

Zamieszkała w Racocie
Wykonywany zawód: emeryt
Funkcje w radzie:
- Członek Komisji Rolnictwa, Ochrony Środowiska, oraz Ładu i Porządku Publicznego;
- Członek Komisji Spraw Socjalnych, Oświaty, Kultury i Sportu.
- radna kadencji
Zainteresowania: podróże

Bielawska Renata Stanisława

e-mail: bielawskarenata@gminakoscian.pl

Okręg wyborczy nr 13
W skład okręgu wchodzą mieszkańcy wsi: Ponin, Kobylniki, Sierakowo oraz Szczodrowo

Zamieszkała w Sierakowie
Funkcje w radzie:
- Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej;
- Członek Komisji Rolnictwa, Ochrony Środowiska, oraz Ładu i Porządku Publicznego;
- Członek Komisji Spraw Socjalnych, Oświaty, Kultury i Sportu.
- radna VI kadencji

Gidaszewski Zdzisław Jan

e-mail: gidaszewskizdzislaw@gminakoscian.pl

Okręg wyborczy nr 14
W skład okręgu wchodzą mieszkańcy wsi: Stare Oborzyska

Zamieszkały w Starych Oborzyskach
Wykonywany zawód: Przedsiębiorca
Funkcje w radzie:
- Członek Komisji Rewizyjnej,
- Członek Komisji Działalności Gospodarczej, Budżetu i Finansów,
- Członek Komisji Spraw Socjalnych, Oświaty, Kultury i Sportu.
- radny IV, V, VI kadencji
Zainteresowania: Sport, turystyka, turystyka zagraniczna, turystyka rowerowa, motoryzacja

Jaworski Michał

e-mail: jaworskimichal@gminakoscian.pl

Okręg wyborczy nr 3
W skład okręgu wchodzą mieszkańcy wsi: Gryżyna, Gryżynka, Nowy Dębiec, Osiek, Januszewo oraz Nielęgowo

Zamieszkały w Januszewie
Wykonywany zawód: Doradca rolniczy, rolnik
Funkcje w radzie:
- Przewodniczący Komisji Spraw Socjalnych, Oświaty, Kultury i Sportu.
- Członek Komisji Rolnictwa, Ochrony Środowiska, oraz Ładu i Porządku Publicznego;
- radny VI kadencji.
Zainteresowania: Sport, ogród ,turystyka, motoryzacja.

Klem Tomasz

e-mail: klemtomasz@gminakoscian.pl

Okręg wyborczy nr 9
W skład okręgu wchodzą mieszkańcy wsi: Turew, Wronowo, Wyskoć oraz Ignacewo
 
Zamieszkały w Turwi
Wykonywany zawód: rolnik
Funkcje w radzie:
- Członek Komisji Rolnictwa, Ochrony Środowiska, oraz Ładu i Porządku Publicznego;
- Członek Komisji Działalności Gospodarczej, Budżetu i Finansów,
Zainteresowania: motoryzacja, historia

Kowalkowski Wojciech

e-mail: kowalkowskiwojciech@gminakoscian.pl

Okręg wyborczy nr 15
W skład okręgu wchodzą mieszkańcy wsi: Nowe Oborzyska, Kawczyn, Pianowo oraz Kurowo

Zamieszkały w Pianowie
Wykonywany zawód: nauczyciel akademicki
Funkcje w radzie:
- Członek Komisji Rewizyjnej,
- Członek Komisji Rolnictwa, Ochrony Środowiska oraz Ładu i Porządku Publicznego;
- Członek Komisji Spraw Socjalnych, Oświaty, Kultury i Sportu.

Michalak Szymon

e-mail: michalakszymon@gminakoscian.pl

Okręg wyborczy nr 11
W skład okręgu wchodzą mieszkańcy wsi: Kurza Góra

Zamieszkały w Kurzej Górze
Funkcje w radzie:
- Członek Komisji Rolnictwa, Ochrony Środowiska, oraz Ładu i Porządku Publicznego;
- radny VI kadencji,

Michalski Henryk

e-mail: michalskihenryk@gminakoscian.pl

Okręg wyborczy nr 7
W skład okręgu wchodzą mieszkańcy wsi: Nowy Lubosz

Zamieszkały w Nowym Luboszu
Funkcje w radzie:
- Członek Komisji Działalności Gospodarczej, Budżetu i Finansów
- Członek Komisji Rolnictwa, Ochrony Środowiska, oraz Ładu i Porządku Publicznego;
- Członek Komisji Spraw Socjalnych, Oświaty, Kultury i Sportu.
Zainteresowania: motoryzacja, turystyka piesza i rowerowa, nowoczesna technika

Nejranowski Mateusz

e-mail: nejranowskimateusz@gminakoscian.pl

Okręg wyborczy nr 10
W skład okręgu wchodzą mieszkańcy wsi:  Katarzynin, Choryń, Granecznik oraz Wławie

Zamieszkały we Wławiu
Funkcje w radzie:
- Członek Komisji Działalności Gospodarczej, Budżetu i Finansów
- radny VI kadencji

Ruskowiak Eugeniusz Antoni

e-mail: ruskowiakeugeniusz@gminakoscian.pl

Okręg wyborczy nr 6
W skład okręgu wchodzą mieszkańcy wsi: Darnowo, Spytkówki, Mała Wyskoć oraz Witkówki

Zamieszkały w Spytkówkach
Wykonywany zawód: rolnik
Funkcje w radzie:
- Członek Komisji Rolnictwa, Ochrony Środowiska, oraz Ładu i Porządku Publicznego;
- Członek Komisji Spraw Socjalnych, Oświaty, Kultury i Sportu.
- radny IV, V, VI kadencji
Zainteresowania: OSP, sport, turystyka

Sadowski Ksawery

e-mail: sadowskiksawery@gminakoscian.pl

Okręg wyborczy nr 2
W skład okręgu wchodzą mieszkańcy wsi: Czarkowo, Nacław, Widziszewo oraz część Gurostwa

Zamieszkały w Widziszewie
Wykonywany zawód: kierownik gospodarstwa
Funkcje w radzie:
- Przewodniczący Komisji Rolnictwa, Ochrony Środowiska, oraz Ładu i Porządku Publicznego;
- Członek Komisji Działalności Gospodarczej, Budżetu i Finansów,
- radny III, IV, V, VI kadencji
Zainteresowania: Turystyka, rolnictwo, rekreacja, sport

Sikora Stanisław

e-mail: sikorastanislaw@gminakoscian.pl

Okręg wyborczy nr 8
W skład okręgu wchodzą mieszkańcy wsi: Stary Lubosz

Zamieszkały w Starym Luboszu
Funkcje w radzie:
- Przewodniczący Komisji Działalności Gospodarczej, Budżetu i Finansów
- Członek Komisji Rewizyjnej
- radny IV, V, VI kadencji
Zainteresowania: sport, OSP, turnieje w "kopa", turystyka

Szymanowski Zbigniew

e-mail: szymanowskizbigniew@gminakoscian.pl

Okręg wyborczy nr 4
W skład okręgu wchodzą mieszkańcy wsi: Kiełczewo
 
Zamieszkały w Kiełczewie
Wykonywany zawód: napełniacz gazów medycznych
Funkcje w radzie:
- Członek Komisji Rolnictwa, Ochrony Środowiska oraz Ładu i Porządku Publicznego;
- Członek Komisji Spraw Socjalnych, Oświaty, Kultury i Sportu.
Zainteresowania: motoryzacja, konie, nowinki techniczne


KOMISJA REWIZYJNA RADY GMINY KOŚCIAN

1. Renata Bielawska – Przewodnicząca Komisji
2. Zdzisław Gidaszewski – Członek Komisji
3. Wojciech Kowalkowski – Członek Komisji
4. Stanisław Sikora – Członek Komisji


KOMISJA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ, BUDŻETU I FINANSÓW

  1. Stanisław Sikora – Przewodniczący Komisji
  2. Zdzisław Gidaszewski – Członek Komisji
  3. Tomasz Klem – Członek Komisji
  4. Henryk Michalski – Członek Komisji
  5. Mateusz Nejranowski – Członek Komisji
  6. Ksawery Sadowski – Członek Komisji
  7. Jan Szczepaniak – Członek Komisji
  8. Marieta Szkudlarska – Członek Komisji

 

KOMISJA ROLNICTWA, OCHRONY ŚRODOWISKA ORAZ ŁADU I PORZĄDKU PUBLICZNEGO

  1. Ksawery Sadowski – Przewodniczący Komisji
  2. Jolanta Beszterda – Członek Komisji
  3. Renata Bielawska – Członek Komisji
  4. Michał Jaworski – Członek Komisji
  5. Tomasz Klem – Członek Komisji
  6. Wojciech Kowalkowski – Członek Komisji
  7. Szymon Michalak – Członek Komisji
  8. Henryk Michalski – Członek Komisji
  9. Eugeniusz Ruskowiak – Członek Komisji
    10.  Zbigniew Szymanowski – Członek Komisji

 

KOMISJA SPRAW SOCJALNYCH, OŚWIATY, KULTURY I SPORTU

  1. Michał Jaworski – Przewodniczący Komisji
  2. Jolanta Beszterda – Członek Komisji
  3. Renata Bielawska – Członek Komisji
  4. Zdzisław Gidaszewski – Członek Komisji
  5. Wojciech Kowalkowski – Członek Komisji
  6. Henryk Michalski – Członek Komisji
  7. Eugeniusz Ruskowiak – Członek Komisji
  8. Marieta Szkudlarska – Członek Komisji
  9. Zbigniew Szymanowski – Członek Komisji
Władze gminy
WŁADZE GMINY STRUKTURA ORGANIZACYJNA REGULAMIN ORGANIZACYJNY NABÓR NA WOLNE STANOWISKA GMINNA KOMISJA ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH JEDNOSTKI ORGANIZACYJNE
Aktualności aktualności
20 listopada 2019 Ćwiczenia systemu alarmowania
zobacz
obrazek
20 listopada 2019
20 listopada 2019 Wyłączenie dopływu wody do nieruchomości: Kokorzyn (ul. Długa i ul. Szkolna) i Szczodrowo
Mobilnie
kod
Przeglądaj naszą stronę na wszystkich
urządzeniach mobilnych.
Listopad
2019
p w s c p s n
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30