Czujniki stanu powietrza
CZYTELNIA
kod

Mistrzostwa Gminy Kościan w Tenisie Stołowym Par Deblowych

XV Mistrzostwa Gminy Kościan w Tenisie Stołowym Par Deblowych, które odbyły się 25 listopada 2018 roku w hali sportowej w Racocie, zgromadziły 20 drużyn. Zawody zostały rozegrane w dwóch kategoriach: kobiet  oraz mężczyzn - open.

Wśród kobiet najlepiej zaprezentowała się para reprezentująca Nowy Dębiec: Maria Olga Nowak, Natalia Bentka, miejsce drugie zajęły: Katarzyna Szczerbal i Urszula Szczerbal z Turwii a miejsce trzecie przypadło parze z Darnowa: Marta Hetman, Wanda Szczepaniak.

W kategorii mężczyzn - open, po bardzo zaciętych i wyrównanych pojedynkach, kolejność była następująca: miejsce pierwsze – Bartosz Dębski, Piotr Białas ( Wyskoć ), miejsce drugie – Przemysław Szczerbal, Patryk Zięba (Turew), miejsce trzecie – Dominik Bentka, Bartosz Bentka (Nowy Dębiec) a miejsce czwarte Mateusz Balcerek, Przemysław Seichel (Pelikan).

Najlepsze pary turnieju w kategorii kobiet otrzymały z rąk przewodniczącego Rady Gminy Jana Szczepaniaka dyplomy, medale oraz nagrody rzeczowe. Najlepsze pary męskie zostały udekorowane przez Wójta Gminy Kościan oraz radnego Michała Jaworskiego. Nagrody ufundowane zostały ze środków Gminy Kościan.

Zawody zorganizował Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kościanie.

Szansa na rewanż za rok. Wcześniej, 27 stycznia 2019 roku, Indywidualne Mistrzostwa Gminy w Tenisie Stołowym, również w Racocie. Gratulujemy i zapraszamy. (ao)