Marek, Jarosław, Wasyl

Andrzejkowe wspomnienia z Racotu

Dnia dwudziestego dziewiątego listopada nasza szkoła zakończyła czas przed adwentem w niezwykle magiczny sposób. Na dużej przerwie w bibliotece szkolnej obecnych było kilka wróżbitek, które przepowiadały przyszłość. Można się było dowiedzieć o tym, jak będzie nazywać się nasza przyszła partnerka lub partner, spojrzeć w liczby, aby numerologia powiedziała nam o naszym charakterze, sprawdzić, czy nasze życie zgodne było z horoskopem przypisanym do dnia naszych urodzin, a także mogliśmy dowiedzieć się o naszej przyszłości przez wróżenie z kart.

Przy magicznym stole obecne były aż cztery wróżki - Wróżka Rozalina, Wróżka Bezimienna, Wróżka Eustacha  oraz Wróżka Natasza. Mistyczne pomieszczenie przepełnione magią odwiedziło wielu uczniów naszej szkoły i wyraziło wielkie zadowolenie. Niektórzy żałowali, iż wróżki nie stacjonowały na swoich miejscach troszkę dłużej, jednakże kto wie, może pojawią się w przyszłym roku lub przy jakiejś innej okazji?