Aniela, Sykstus, Joanna

Informacja o wyłożeniu projektu operatu dot. modernizacji ewidencji gruntów (dot. m. Czarkowo, Kurza Góra, Nacław)

Kościan, dnia 28.10.2016 r.

GN-I.6641.11.2016

STAROSTA KOŚCIAŃSKI
zawiadamia, że:

Wykonane zostały czynności techniczne związane z modernizacją ewidencji gruntów i budynków na obszarze obrębów ewidencyjnych:

•    Obszar 1 – Gmina Czempiń – obręby:  Bieczyny, Głuchowo, Jarogniewice,
                         Piotrowo Drugie, Piotrowo Pierwsze, Sierniki, Zadory;
•    Obszar 5 – Gmina Kościan – obręby: Czarkowo, Kurza Góra, Nacław.

Zgodnie z art. 24a ust. 4-6 ustawy z dnia 17 maja 1989 r. Prawo geodezyjne i kartograficzne (Dz.U.2016.1629– j.t.) zostanie wyłożony do wglądu osób zainteresowanych projekt operatu ewidencji gruntów i budynków składający się z części opisowej i  kartograficznej, sporządzony w wyniku przeprowadzonej modernizacji.

Wyłożenie dokumentacji odbędzie się:
- w siedzibie Starostwa Powiatowego w Kościanie, w  Wydziale Geodezji, Kartografii,
  Katastru i Gospodarki Nieruchomościami – ul. Aleja Tadeusza Kościuszki 22,
  w pokoju nr 24,
- w dniach od 21 listopada do 9 grudnia 2016 roku, w godzinach od 9 00 do 1300.

Wszyscy zainteresowani mają prawo zapoznać się w podanym terminie z ww. dokumentacją, uzyskać niezbędne wyjaśnienia i zgłosić do protokołu ewentualne uwagi i wnioski w tej sprawie. Skorzystanie z tego prawa leży w interesie zainteresowanych, aby na tym etapie postępowania związanego z modernizacją ewidencji gruntów i budynków ujawnić ewentualne błędy i nieprawidłowości.

Niestawienie się w wyznaczonym terminie i miejscu określonym w niniejszym zawiadomieniu nie stanowi przeszkody do prowadzenia dalszych etapów postępowania, zatwierdzenia operatu opisowo – kartograficznego i ujawnienia nowych danych w ewidencji gruntów i budynków.