Aniela, Sykstus, Joanna

Zapraszamy na uroczystości patriotyczne w dniu 1 września

Szanowni Państwo,

W najbliższy piątek, 1 września 2017r. przypada 78 rocznica wybuchu II wojny światowej. Zwracam się do Państwa z serdeczną prośbą o wywieszenie flag narodowych na Państwa posesjach. Gest ten będzie wyrazem patriotyzmu, szacunku dla symboli narodowych, a przede wszystkim oddanie hołdu tym, którzy walczyli w obronie Ojczyzny.

Ponadto serdecznie zapraszam na uroczystości patriotyczne przy odnowionej w zeszłym roku tablicy poświęconej pomordowanym przez hitlerowców Polakom w Kurzej Górze, która odbędzie się 1 września br. o godz. 11.00 w lasku kurzogórskim.

Wójt Gminy Kościan
                                                                                                        /-/ Andrzej Przybyła