Marek, Jarosław, Wasyl

Gminny Konkurs Obcojęzycznej Piosenki Świątecznej „Christmas songs”

Dnia 18. grudnia w Zespole Szkół w Starych Oborzyskach odbył się Gminny Konkurs Obcojęzycznej Piosenki Świątecznej „Christmas songs”. Dwudziestu uczestników wykonujących piosenki świąteczne oraz kolędy w języku angielskim oraz niemieckim oceniano według następujących kryteriów: muzykalność, poprawność językowa, płynność językowa oraz ogólny wyraz artystyczny. Zwyciężyła Urszula Michałkowska z Zespołu Szkół w Racocie. Drugie miejsce wyśpiewała Magdalena Nyczka, a trzecie Lidia Brzezińska, obie z Zespołu Szkół w Starych Oborzyskach. Na wyróżnienie zasłużyły: Aleksandra Kozak oraz Marta Bajsztok z Racotu oraz Patrycja Gorajska i Wiktoria Stachowiak ze Starych Oborzysk. Uczestnicy zaprezentowali wysoki poziom wykonywanych piosenek, dzięki czemu wszystkim zgromadzonym na sali udzielił się nastrój świąteczny. Bardzo dziękujemy Gminie Kościan oraz Radzie Rodziców przy Zespole Szkół w Starych Oborzyskach za ufundowanie pięknych nagród.