Agnieszka, Teodor, Czesław

Lekcja w Gminnej Bibliotece Publicznej w Kiełczewie

Z okazji „Światowego Dnia Pluszowego Misia” uczniowie kl. I –III szkoły w Kokorzynie wzięli udział w lekcji bibliotecznej przygotowanej przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Kiełczewie.
Gościem honorowym spotkania był  strażak kapitan Piotr Hegyi, który przeczytał dzieciom opowiadania o misiu  Adamie. Historia małego misia wprowadziła dzieci w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. W drugiej części spotkania była pogadanka o trudnej i odpowiedzialnej pracy strażaków. Dzieci dowiedziały się jak w życiu codziennym strażacy pomagają ludziom i na czym polega ich służba.  Na zakończenie spotkania były podziękowania i małe co nieco  od Kubusia Puchatka.