Aniela, Sykstus, Joanna

Internet szerokopasmowy dla Nowego Dębca

Inveni Investments Sp. z o. o. informuje, że rozpoczęła prace związane z realizacją projektu dofinansowanego z funduszy unijnych pn. „Budowa Nowoczesnej Sieci NGA w powiecie kościańskim”. Celem projektu jest wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego internetu o wysokich przepustowościach. W ramach wdrożenia technologii dostępu do internetu zostanie wybudowana sieć światłowodowa dostępowa w technologii doziemnej w 3 gminach powiatu kościańskiego dla 1553 gospodarstw domowych oraz 1 jednostki publicznej. Jeden z punktów dostępowych będzie w miejscowości Nowy Dębiec, która objęta zostanie projektem. Szczegóły na załączonej ulotce informacyjnej.