Adolf, Leon, Tymon

Zakończenie roku szkolnego w Szkole Podstawowej w Starym Luboszu

24 czerwca 2016r. uczniowie w całej Polsce zakończyli naukę w tym roku szkolnym, by odpocząć przez dwa miesiące podczas wakacji. Z tej okazji w naszej szkole odbył się uroczysty apel, na którym podsumowano wyniki całorocznej pracy. Uczniowie pracowali różnie, jedni lepiej inni gorzej, ale są tacy wśród braci uczniowskiej, których należy wyróżnić w sposób szczególny.

Najwyższe wyniki w nauce – średnią ocen powyżej 5,0 i wzorowe zachowanie oraz tytuł Prymusa Szkoły otrzymali: Katarzyna Koszarek, Alicja Krawczyk, Olga Pokładecka, Oliwia Poprawa, Wiktoria Przybylska, Joanna Rychlik, Vanessa Witkowska, Julia Wopińska, Jagoda Zemler, Sandra Cieślak, Małgorzata Myler, Dominika P

Stypendium Wójta Gminy Kościan otrzymali uczniowie, którzy uzyskali średnią co najmniej 5,0 i bardzo dobre zachowanie. Uczniami tymi są: Katarzyna Koszarek, Alicja Krawczyk, Paulina Piotrowicz, Olga Pokładecka, Oliwia Poprawa, Wiktoria Przybylska, Joanna Rychlik, Vanessa Witkowska, Julia Wopińska, Jagoda Zemler, Sandra Cieślak, Małgorzata Myler, Dominika Poprawa, Adam Gierszal.

Uczniowie , którzy uzyskali średnią powyżej 4,75 i bardzo dobre zachowanie i otrzymali tytuł Wzorowego Ucznia to: Katarzyna Koszarek, Alicja Krawczyk, Paulina Piotrowicz, Olga Pokładecka, Oliwia Poprawa, Wiktoria Przybylska, Joanna Rychlik, Vanessa Witkowska, Julia Wopińska, Jagoda Zemler, Sandra Cieślak, Małgorzata Myler, Dominika Poprawa, Adam Gierszal, Marianna Ruskowiak, Adam Gierszal.

Uczniem, który zdobył tytuł Sportowca Roku został  Mariusz Łabiński. Ten sam uczeń oraz Dominika Poprawa zdobyli tytuł Matematyka Roku.

Podczas części oficjalnej głos zabrała pani Dyrektor, która pogratulowała wszystkim wyróżnionym, a pozostałym uczniom promocji do klasy wyższej. Życzyła też udanych, a przede wszystkim bezpiecznych wakacji i ogłosiła, że rok szkolny 2015/2016 został zakończony.

Po części oficjalnej  przyszedł czas na część artystyczną, w której swoje zdolności aktorskie zaprezentowali uczniowie klasy Ia pod kierunkiem wychowawczyni pani Aldony Olejnik. Występ został nagrodzony gromkimi brawami i wprowadził wszystkich w wakacyjny nastrój. Po apelu uczniowie udali się do klas na krótkie spotkanie z wychowawcą, a  następnie rozeszli się do domów.

WSZYSTKIM ŻYCZYMY MIŁO SPĘDZONYCH WAKACJI, A PRZEDE WSZYSTKIM BEZPIECZNYCH ZABAW NAD WODĄ, W GÓRACH CZY NA BOISKU!!!