Aniela, Sykstus, Joanna

Wypoczywaj w naturze

Lubisz odkrywać ciekawe miejsca? Lubisz przyrodę i aktywny wypoczynek? Nie masz pomysłu na weekendowe wędrówki czy spędzenie wakacji? Zapraszamy do wypoczynku w otoczeniu malowniczych widoków na szlakach turystycznych „Wielkopolski Gościnnej”. Odpoczynek w naturze najlepiej regeneruje. Nasza Wielkopolska przyroda zachwyca i zaskakuje swoim zróżnicowaniem. Sam zdecyduj czy masz ochotę wyruszyć na pieszą wędrówkę czy spokojny spacer? A może wolisz rowerowe przejażdżki po wygodnych szlakach? U nas znajdziesz także rarytasy – drezynowe eskapady i przejażdżki kolejką parkową. Możesz także spróbować swoich sił na konnych szlakach. A jeśli masz ochotę na błogie nic nierobienie to polecamy nasze parki i plaże. Mamy nadzieję, że w Gościnnej Wielkopolsce odnajdziesz swoją naturalną drogę.

Międzygminny Związek Turystyczny „Wielkopolska Gościnna” przygotował propozycje na ciekawe wakacje. Z dziesięciu gmin południowej Wielkopolski zebrano atrakcje związane z „Wypoczynkiem w naturze”. Karty z propozycjami wycieczek dostępne są w Urzędzie Gminy Kościan, w Pałacu w Racocie i Hotelu Niedźwiedź w Nowym Dębcu, a także na stronach www.wielkopolskagoscinna.pl lub https://mapa.ml-design.com.pl/