Apoloniusz, Bogusława, Bogusław

Wielkopolska Ofensywa Rowerowa

Zbliża się Wielkopolska Ofensywa Rowerowa

Międzygminny Związek Turystyczny „Wielkopolska Gościnna” oraz partnerzy Powiat Gostyński, Gmina Piaski, Towarzystwo Rowerowe Piaski  przy współpracy z pozostałymi gminami Powiatu Gostyńskiego oraz Centrum Rozwoju Gminy Pępowo zapraszają na kolejną edycję Wielkopolskiej Ofensywy Rowerowej. 12 czerwca z poszczególnych miejscowości ruszą grupy rowerzystów, by koło godziny 14 opanować plac przed Zespołem Szkół w Piaskach. Rajd ruszy 12 czerwca ze wszystkich zainteresowanych gmin Międzygminnego Związku Turystycznego „Wielkopolska Gościnna” oraz Powiatu Gostyńskiego. Finisz dla wszystkich uczestników będzie miał miejsce na terenie Zespołu Szkół w Piaskach. Na miejscu zaplanowano szereg atrakcji, nie zabraknie dobrego jedzenia, konkursów o tematyce rowerowej, dobrej muzyki, gadżetów poprawiających bezpieczeństwo na rowerze oraz innych wartościowych nagród.

Zapisy trwają do końca maja wyłącznie pod adresem:

Szczegóły na plakacie i mapce rajdu. Zapraszamy w imieniu organizatorów.