czerwca
Cyryl, Maryla, Władysław

Wielkanocny Turniej Ziemi Kościańskiej

W czwartek 13 kwietnia br. w hali sportowo-widowiskowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kościanie odbył się XV Wielkanocny Turniej Ziemi Kościańskiej w piłce nożnej chłopców klas IV Szkół Podstawowych Miasta Kościana i Gminy Kościan.

W turnieju uczestniczyły reprezentacje 8 Szkół Podstawowych – 4 z terenu miasta Kościana i 4 z terenu Gminy Kościan. Otwarcia turnieju dokonał Burmistrz Miasta Kościana Michał Jurga, a puchary i nagrody uczestnikom wręczał Wójt Gminy Kościan Andrzej Przybyła.

Zwycięzcą turnieju została reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 4 w Kościanie w składzie: Mikołaj Siejek, Igor Napierkowski, Igor Lajszner, Mikołaj Iwaszczuk, Jacek Przygocki, Kamil Sikora, Kamil Żeganowski, Nikodem Kurowski, Hubert Schwarz, Filip Przybyła, opiekun Waldemar Wojtkowiak. Drugie miejsce – Szkoła Podstawowa z Racotu, a trzecie – druga drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Kościanie.

Królem Strzelców turnieju został Albert Smoczyk – z SP 4 Kościan – zdobywca 8 bramek, Najlepszym Bramkarzem okazał się Maciej Łukaszewski – z SP Lubosz, a Najlepszym Zawodnikiem turnieju został Kamil Sikora – reprezentant z SP 4 Kościan.

źródło:www.koscian.pl

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30