Wiktoryna, Cyryl, Eustachy

Spotkanie Wielkanocne Klubu Seniora Złotej Jesieni w Turwi

W niedzielę, 8 kwietnia 2018 r., w sali sportowej Szkoły Filialnej w Turwi odbyło się Spotkanie Wielkanocne Klubu Seniora Złotej Jesieni, któremu przewodniczy Pani Janina Wesołek. W spotkaniu uczestniczyli członkowie Klubu oraz zaproszeni goście: Wójt Gminy Kościan Pan Andrzej Przybyła, Dyrektor Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kościanie Pani Bożena Lewińska, Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Czempiniu Pani Zdzisława Lehmann, Proboszcz Parafii Wyskoć ks. Krzysztof Pustkowiak, Pracownik Socjalny Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kościanie Pani Kamila Kuczyńska, przyjaciel Klubu Pan Henryk Dobraś. Spotkanie miało bardzo uroczysty charakter. Po ciepłych słowach powitania przez przewodniczącą klubu, Ksiądz Proboszcz odmówił modlitwę oraz pobłogosławił znajdujące się na stołach potrawy. Podzielono się tradycyjnym "jajkiem" i przystąpiono do konsumpcji świątecznych potraw. Ważną częścią spotkania było świętowanie jubileuszu 65-lecia związku małżeńskiego Państwa Krystyny i Stanisława Szlecht.

Życzenia i kwiaty na ręce Jubilatów składali członkowie Klubu oraz zaproszeni goście. Imieninowe życzenia złożono również kwietniowym

Solenizantkom: Pani Irenie oraz Pani Donacie. Jak zawsze spotkaniu towarzyszyła miła atmosfera, wspólne rozmowy, a nawet śpiewy przy akordeonowym akompaniamencie.