Adolf, Leon, Tymon

Strzelec Darnowo obronił tytuł Mistrza Ligi Wiejskiej w sezonie 2016/2017

Przed ostatnią kolejką rozgrywek Ligi Wiejskiej liderem tabeli był Strzelec Darnowo, który wyprzedzał Danko Choryń tylko lepszym stosunkiem bramkowym. Drużynie z Darnowa wystarczało zwycięstwo, a Danko Choryń, aby zająć pierwsze miejsce w lidze, musiało wygrać swój mecz i liczyć na potknięcie Strzelca. Oba zespoły, mimo kłopotów kadrowych, przystąpiły do ostatnich meczów bardzo zmotywowane. Danko Choryń podejmowało drużynę ze Srocka i pokonało ją 4:1, Strzelec Darnowo gościło u Rywala II Kurza Góra, pokonując Rywala 1:7. W trzecim meczu ostatniej kolejki WKS Piechanin rozgromił Mat Katarzynin 12:0.
Tytuł Mistrza Ligi Wiejskiej po raz drugi z rzędu trafił do Strzelca Darnowo. Gratulujemy . Kolejne miejsca zajęli: 2. Danko Choryń, 3. Huragan Srocko, 4. Old-Boys Stary Lubosz, 5. WKS Piechanin, 6. Mat Katarzynin, 7. Rywal II Kurza Góra.

Posumowanie Ligi i wręczenie pucharów nastąpi 25 czerwca br. w Racocie podczas Turnieju o Puchar Wójta Gminy Kościan. (ao)