Aleks, Grzegorz, Aleksander

Strategia Rozwoju Gminy Kościan

Zgodnie z Zarządzeniem Wójta Gminy Kościan Andrzeja Przybyły zespół powołany do aktualizacji Strategii Rozwoju Gminy Kościan przygotował, w oparciu o dostępne dane i materiały oraz wstępne konsultacje społeczne, projekt Strategii Rozwoju Gminy Kościan na lata 2016-2023. W okresie od 25 listopada do 11 grudnia 2015 r. prowadzone są, otwarte dla mieszkańców Gminy Kościan, konsultacje społeczne projektu Strategii. Z projektem Strategii Rozwoju Gminy Kościan można zapoznać się korzystając ze strony internetowej Gminy Kościan lub w sekretariacie Urzędu Gminy Kościan. Ewentualne uwagi merytoryczne i formalne oraz wnioski dotyczące projektu Strategii można składać wyłącznie pisemnie -  drogą elektroniczną na adres sekretariat@gminakoscian.pl  podając  w tytule e-maila uwagi do projektu Strategii lub osobiście w sekretariacie Urzędu Gminy Kościan. Termin konsultacji upływa 11 grudnia 2015 roku.  Wójt Gminy zaprasza mieszkańców do udziału w konsultacjach.