Agnieszka, Teodor, Czesław

Spotkanie Liderów Wielkopolskiej Odnowy Wsi

Informujemy, że 22 października 2017 r. o godz. 15:00, w hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lwówku przy ul. Parkowej 2, Samorząd Województwa Wielkopolskiego organizuje spotkanie pod nazwą „Liderzy Wielkopolskiej Odnowy Wsi”.

Spotkanie będzie podsumowaniem dotychczasowej działalności i zaangażowania mieszkańców sołectw, które pozytywnie odpowiedziały na inicjatywę, jaką jest program „Wielkopolska Odnowa Wsi”. Bez zaangażowania sołtysów, pracowników samorządów gminnych, aktywnych działaczek Kół Gospodyń Wiejskich, członków Ochotniczych Straży Pożarnych, nauczycieli czy wreszcie aktywnych w swym środowisku mieszkańców wsi nie byłoby sukcesu, jakim są blisko dziesięcioletnie funkcjonowanie programu oraz jego efekty – odnowione świetlice wiejskie, nowe place zabaw, siłownie zewnętrzne czy pięknie zagospodarowane miejsca wypoczynku i rekreacji.

Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego Krzysztof Grabowski chciałby, w imieniu Samorządu Województwa Wielkopolskiego, podziękować oraz uhonorować najaktywniejszych nagrodami i wyróżnieniami. Intencją organizatorów jest, by w trakcie spotkania uczestnicy w przyjaznej atmosferze, z występami artystycznymi w tle, mogli nawiązać nowe kontakty oraz wymienić się doświadczeniami z realizacji projektów odnowy wsi.

Członkowie wszystkich grup odnowy wsi z terenu Gminy Kościan, którzy planują uczestniczyć w imprezie do 2 października mogą przekazać informację na adres e-mail: odnowawsi@umww.pl lub pod numerem telefonu 61 62 66 510.