Adolf, Leon, Tymon

Powitanie Lata w Nowym Dębcu

W sobotnie popołudnie 27 czerwca br. w Ośrodku Wypoczynkowym w Nowym Dębcu zainaugurowano sezon letni festynem „Powitanie Lata”. Organizatorami imprezy byli Wójt Gminy Kościan oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Kościan. Jednym z elementów imprezy był XIII Bieg Romantyczny Parami. Ponadto zorganizowano przejażdżki rekreacyjne żaglówką użyczoną przez Kościański Klub Żeglarski oraz pontonem motorowym Ochotniczej Straży Pożarnej z Racotu. Wszystkie pary Biegu Romantycznego, których kategorię stanowiła suma lat jej członków, nagrodzono gadżetami oraz nagrodami ufundowanymi przez organizatora: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kościanie ze środków Gminy Kościan. Pomoc przy organizacji biegu udzielili  strażacy z OSP Gryżyna oraz ratownicy z drużyny WOPR w Nowym Dębcu. Bieg zakończono wspólną biesiadą.

Zwieńczeniem festynu były koncerty gwiazd. Na scenie zaprezentował się zespół Dr Blues & Soul Re Vision, który pomimo kapryśnej pogody wprowadził zebranych w wakacyjny nastrój. Imprezę zakończyła wspólna zabawa taneczna, którą prowadził Sun Music Professional Dj. Ze względu na aurę pogodową impreza zakończyła się wcześniej niż planowano. Zapraszamy zatem na kolejna zabawę taneczną do Nowego Dębca, która odbędzie się w sobotę, 25 lipca 2015r. Już dziś na nią serdecznie zapraszamy!

Zapraszamy na nasze kąpielisko do Ośrodka Wypoczynkowego w Nowym Dębcu i życzymy słonecznej pogody oraz wspaniałego i bezpiecznego wypoczynku.