Agnieszka, Teodor, Czesław

Zbadajmy potrzeby organizacji

Czego potrzebują lokalne organizacje pozarządowe: szkoleń, doradztwa, wsparcia finansowego, a może lidera lokalnego? O potrzebach fundacji, stowarzyszeń i mieszkańców z gminy Kościan będzie okazja podyskutować podczas spotkania, które odbędzie się 27 czerwca br. o godzinie 16.00 w Sali konferencyjnej Urzędu Gminy Kościan (II piętro, wejście od ulicy Łąkowej)

Podczas spotkania porozmawiamy o:

- mocnych i słabych stronach gminy,
- możliwościach jakie gmina oferuje mieszkańcom gminy,
- potrzebach organizacji pozarządowych,
- obszarach tematycznych, które wymagają wsparcia.

Ponadto specjaliści Leszczyńskiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej przy Centrum PISOP przedstawią swoją ofertę dla lokalnych organizacji i liderów. W ciągu roku w ramach LOWES będzie można m.in. pozyskać środki na utworzenie miejsca pracy w fundacji, czy stowarzyszeniu.

Do udziału w spotkaniu serdecznie zapraszamy przedstawicieli społeczności lokalnej tj. organizacji pozarządowych,  sołtysów, a także niezrzeszonych obywateli będących na początku drogi aktywizowania społeczności lokalnej.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Więcej informacji o spotkaniu udziela Beata Grzegorzewska pod mailem beata.grzegorzewska@pisop.org.pl lub nr tel. 65 520 78 86.