września
Tomasz, Maurycy

Przetarg na drogi gminne w Starych Oborzyskach

Gmina Kościan ogłosiła przetarg na „Budowę ulic: Polna, Boczna i Łąkowa w Starych Oborzyskach”. Zakres prac podzielono w ramach przetargu na dwie części. I część obejmuje przebudowę ulic Polnej i Bocznej oraz budowę ulicy łączącej ulicę Długą z projektowanymi ulicami o łącznej długości 810 m.  Na całym odcinku  planuje się wykonanie kanalizacji deszczowej, oświetlenia ulicznego lampami typu LED, chodników oraz nowej nawierzchni z kostki betonowej w ulicach Polnej i Bocznej, a na łączniku z masy bitumicznej. II część zadania obejmuje przebudowę ulicy Łąkowej na długości ok. 140 m, na którym planuje się wykonanie kanalizacji deszczowej, oświetlenia ulicznego lampami typu LED oraz nowej nawierzchni z kostki betonowej. Przewidywany termin zakończenia prac: 31.10.2017 r. Przypomnijmy, że równolegle prowadzone będą prace na odcinku ul. Długiej w Starych Oborzyskach w ramach zadania, na którego realizację inwestycji powiat kościański otrzymał dofinansowanie z Programu Rozwoju Gminnej i Powiatowej Infrastruktury Drogowej. (ks)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30