Agnieszka, Teodor, Czesław

Rozstrzygnięcie wewnątrzszkolnego konkursu matematycznego „Mistrz tabliczki” oraz otwartego konkursu matematycznego

Dnia 30 stycznia 2015 w Szkole Podstawowej w Kiełczewie odbyło się rozstrzygnięcie wewnątrzszkolnego konkursu matematycznego „Mistrz tabliczki” oraz Otwartego Konkursu Matematycznego. Konkursy te trwają od początku roku szkolnego 2014/2015. Rozstrzygnięcie odbyło się na koniec pierwszego semestru oraz będzie miało miejsce na koniec roku szkolnego.

Konkursy matematyczne organizowane w roku szkolnym 2014/2015 przez nauczyciela matematyki mają na celu rozwijania zainteresowań matematycznych uczniów. Konkurs „Mistrz Tabliczki” służy głównie utrwaleniu i podniesieniu umiejętności szybkiego liczenia tabliczki mnożenia.

Zwycięzcy otrzymali drobne nagrody oraz dyplomy. A oto nasi laureaci konkursu „Mistrz Tabliczki”:

klasa Va: I miejsce: Oliwia Szymanowska II miejsce: Wiktor Szulc III miejsce: Andżelika Szymoniak

klasa Va: I miejsce: Zuzanna Tomaszewska II miejsce: Julia Tomyślak III miejsce: Ola Bąk

klasa VIa: I miejsce: Agata Kurowska II miejsce: Julia Smoczyk III miejsce: Oskar Matyaszczyk

Laureaci Otwartego Konkursu Matematycznego:

klasa Va: Alicja Sołtysiak

klasa VIa: Dawid Żak

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom! I życzymy powodzenia wszystkim Uczniom w II semestrze.