Marek, Jarosław, Wasyl

Weź udział w projekcie "Ja w internecie"

Gmina Kościan w partnerstwie ze Stowarzyszeniem Centrum Rozwoju Gminy Kościan realizuje projekt „Ja w internecie” .

Szkolenie obejmuje jeden blok tematyczny i trwa 12 godzin (podzielonych na kilka dni). Szkolenia odbywają się na terenie Gminy Kościan oraz miasta Kościan. Grupy szkoleniowe liczą maksymalnie 12 osób. Jedynym warunkiem uczestnictwa w projekcie jest ukończenie 25 roku życia.

RODZIC W INTERNECIE

Szkolenie dedykowane dla rodziców, opiekunów i nauczycieli. Celem szkolenia jest zwiększenie wiedzy z zakresu kontroli rodzicielskiej na komputerach i smartfonach. Ponadto uczestnicy dowiedzą się jak załatwiać codzienne sprawy związane z e-administracją, np. składanie wniosków 500+, uzyskanie ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny.

MÓJ BIZNES W SIECI

Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które prowadzą działalność gospodarczą, albo przygotowują się do otwarcia własnego biznesu. Uczestnicy szkolenia dowiedzą się jak korzystać z zasobów Internetu aby podnieść skuteczność działania w ramach poszczególnych funkcji biznesowych (komunikacja, marketing, zaopatrzenie, finanse, zasoby ludzkie).

MOJE FINANSE I TRANSAKCJE W SIECI

Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które chcą wiedzieć, jak załatwić sprawy biznesowe, finansowe i urzędowe za pośrednictwem Internetu.

KULTURA W SIECI

Celem szkolenia jest nauczenie uczestników m. in. jak bezpiecznie w legalnych źródłach szukać filmów, muzyki, spektakli, książek, gier, zdjęć, szkoleń i innych dostępnych treści w Internecie.

DZIAŁAM W SIECIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH

Szkolenie skierowane do osób, które chcą nauczyć się efektywnie korzystać z portali społecznościowych (YouTube, Facebook, Twitter, Instagram itp.) w swojej codziennej pracy oraz życiu prywatnym.

TWORZĘ WŁASNĄ STRONĘ INTERNETOWĄ (BLOG)

Uczestnicy szkolenia zdobędą wiedzę i umiejętności pozwalające im stworzyć swoje miejsce w sieci, zarządzać nim, opracowywać i dodawać do niego nowe treści zgodnie z prawem autorskim.

Zachęcamy do udziału.

Zgłoszenia i pytania:

Urząd Gminy Kościan  Pan Łukasz Mikołajczyk

Stowarzyszenie Centrum Rozwoju Gminy Kościan Pani Jolanta Nowicka

Tel: 503013259

ORGANIZATOR SZKOLEŃ:

Gmina Kościan,  Stowarzyszenie Centrum Rozwoju Gminy Kościan.

„Ja w Internecie. Program szkoleniowy w zakresie rozwoju kompetencji cyfrowych” realizowany w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, Osi Priorytetowej nr III: Cyfrowe Kompetencje Społeczeństwa,

działania 3.1: Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych.