Aniela, Sykstus, Joanna

Halowe Mistrzostwa Gminy w Piłce Nożnej

Jak co roku na przełomie stycznia i lutego odbywały się Halowe Mistrzostwa Gminy Kościan w Piłce Nożnej 2016. Wśród drużyn zrzeszonych w OZPN Leszno najlepsza okazała się reprezentacja PKS Racot przed drużynami JunaTrans Stare Oborzyska, Team Stare Oborzyska i Orlik Kokorzyn.

Rywalizację w kategorii drużyn niezrzeszonych, do której przystąpiło 8 zespołów, wygrała piąty raz z rzędu ekipa Team Stare Oborzyska przed Koroną Sierakowo, Strzelcem Darnowo i Rywalem II Kurza Góra. W kategorii juniorów triumfował zespół JunaTrans Stare Oborzyska przed PKS Racot. Kategorię trampkarzy wygrał PKS I Racot przed zespołami JunaTrans I Stare Oborzyska, PKS II Racot i Junatrans II Stare Oborzyska. Wśród młodzików pierwsze miejsce zajął PKS I Racot przed ekipami JunaTrans I Stare Oborzyska, Dziewczęta JunaTrans Stare Oborzyska i PKS II Racot. Kategorię orlików zdominowały trzy zespoły PKS Racot przed SP Stare Oborzyska. W najmłodszej kategorii żaków triumfował zespół JunaTrans Stare Oborzyska przed PKS Racot. (md)