Agnieszka, Teodor, Czesław

Gminny konkurs ofert

Informujemy, że Wójt Gminy Kościan zarządzeniem nr 65/2014 z dnia 12 grudnia 2014 roku ogłosił otwarty konkurs ofert na wykonywanie w 2015 roku zadań publicznych będących realizacją zadań samorządu gminnego w zakresie kultury fizycznej. W konkursie ofert mogą startować organizacje pozarządowe zamierzające realizować zadania na rzecz mieszkańców Gminy Kościan i wnioskować o wsparcie przedsięwzięć z zakresu kultury fizycznej, a w szczególności:

1.  Prowadzenie szkolenia sportowego w szczególności dla dzieci i młodzieży polegające na:

- prowadzeniu zajęć treningowych;

- organizowaniu zgrupowań sportowych;

- organizowaniu i udziału w zawodach w ramach współzawodnictwa sportowego;

- organizowaniu i udziału w innych zawodach oraz turniejach sportowych.

2. Zadania związane z aktywnym wypoczynkiem sportowo-rekreacyjnym dla dzieci i młodzieży.

3.  Pozostałe zadania z zakresu sportu, kultury fizycznej i rekreacji ruchowej.

Wysokość zaplanowanych środków w konkursie ofert w zakresie kultury fizycznej wynosi zgodnie z projektem budżetu Gminy Kościan na 2015 rok - 200.000 zł.

Oferty realizacji zadań należy składać do poniedziałku 26 stycznia 2015 roku włącznie w Urzędzie Gminy Kościan ul. Młyńska 15 (decyduje data wpływu).

Wójt Gminy Kościan ogłasza ponadto nabór kandydatów na członka komisji konkursowej do oceny ofert w otwartym konkursie ofert na realizację zadań publicznych w 2015 roku w zakresie kultury fizycznej.

Pełen tekst ogłoszenia o otwartym konkursie ofert oraz wzór oferty wraz z załącznikami, a także ogłoszenie o naborze kandydatów do komisji konkursowej dostępne są na stronie internetowej www.gminakoscian.pl w dziale „Strefa Mieszkańca” w zakładce „Współpraca z organizacjami pozarządowymi” oraz na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy. Szczegółowych informacji na temat konkursu ofert udziela koordynator ds. współpracy Gminy Kościan z organizacjami pozarządowymi - Zastępca Wójta Gminy Kościan, tel. 65 512 10 01. (md)