Marek, Jarosław, Wasyl

Uroczysta gala klubu LZS Juna Trans ze Starych Oborzysk

Gala Klubu LZS Junatrans Stare Oborzyska odbyła się 2 lutego 2019 w Hali sportowej w Starych Oborzyskach. Podczas Gali obecni byli zaproszeni goście: Starosta Powiatu Kościańskiego, Wójt Gminy Kościan, Dyrektor OSiR Kościan, Prezes OZPN Leszno, Radni Gminy Kościan, Dyrekcja Zespołu Szkół w Starych Oborzyskach, Sołtysi,  zawodniczki i zawodnicy LZS Junatrans Stare Oborzyska, kibice i rodzice. Gala to czas podsumowań ubiegłego roku a także przedstawienie planu działania na najbliższy rok. Podczas imprezy Zarząd Klubu podziękował sponsorom, samorządom, organizacjom, społecznikom i ludziom dobrej woli, którzy wspierają działalność Klubu. Zawodniczki i zawodniczki otrzymali pamiątkowe medale za godne reprezentowanie barw Klubu w 2018 roku.

Klub przydzielił także tytuł „Zasłużony dla Klubu” a otrzymał go Pan Zdzisław Gidaszewski. Wieloletni sponsor i członek Zarządu Klubu, który związany jest z nim ponad 30 lat. Pan Zdzisław został wyróżniony także srebrną odznaką Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej.

Klub LZS Junatrans Stare Oborzyska cały czas się rozwija tworząc kolejne grupy wiekowe. Łączna liczba trenujących dziewczyn i chłopców w 2018 roku przekroczyła 240 osób.

W 2019 roku Klub powiększy swoją ofertę o grupę Orliczek czyli dziewczynki  w wieku 5/6 – 11 lat, dodatkowo w połowie roku zostanie ogłoszony nabór do grupy Bambini czyli dzieci w wieku 3 - 4 lata.