Wiktoryna, Cyryl, Eustachy

Cyfrowa Wielkopolska

„Cyfrowa Wielkopolska"

Trzydziestu SENIORÓW 65+ z terenu Gminy Kościan bierze udział w projekcie „Cyfrowa Wielkopolska” polegającym na udziale w 90. Godzinnych bezpłatnych szkoleniach kompetencji cyfrowych, praktycznych umiejętności obsługi komputera, telefonu, Internetu, grupowe działania animacyjne.

Szkolenia prowadzone są w szkołach w Starych Oborzyskach, Racocie, Starym Luboszu.

Stowarzyszenie Centrum Rozwoju Gminy Kościan jest koordynatorem tego projektu na terenie naszej gminy.

Projekt prowadzony jest przez Fundację Partycypacji Społecznej, która powstała w celu promowania działań na rzecz aktywności społecznej. Gmina Kościan jest partnerem tego projektu.

Kolejne projekty z podnoszenia kompetencji cyfrowych dla mieszkańców naszej gminy już wkrótce.

Prosimy śledzić stronę internetowe Gminy Kościan www.gminakoscian.pl oraz Stowarzyszenia CRGKościan www.crgkoscian.pl