Wiktoryna, Cyryl, Eustachy

10 km na 100 lat

Powiat Kościański, Gmina Miejska Kościan, Gmina Kościan, Ludowy Klub Sportowy „Sana” w Kościanie wraz ze sponsorami zapraszają na bieg „10 km na 100 lat”.

Przed rokiem Komitet Organizacyjny Międzynarodowego Kościańskiego Półmaratonu z przykrością informował o konieczności odwołania biegu. Wówczas wszyscy mieli nadzieję, że organizacja biegu będzie możliwa w tym roku, tradycyjnie w pierwszą niedzielę listopada. Mimo obowiązujących ograniczeń i niedogodności to pragnienie wszystkich kochających biegi spełni się i 7 listopada będziemy mogli stanąć na starcie kościańskiego biegu. Nie będzie to jednak Kościański Półmaraton im. dra Henryka Florkowskiego, ale bieg na dystansie 10 km, który uczci pamięć patrona Półmaratonu z okazji przypadającej w tym roku setnej rocznicy jego urodzin. Ze względu na ograniczenia organizacyjne start i meta biegu będą na Stadionie Miejskim im. dr. H. Tomkiewicza w Kościanie. W biegu będzie mogło wystartować 500 biegaczy. Zachęcamy do zapisów. Szczegóły organizacyjne, regulamin i zapisy na stronie:

TUTAJ

Do zobaczenia na starcie 7 listopada 2021 roku.