listopada
Adela, Felicyta, Klemens

Zaproszenie na spotkanie „ABC tworzenia projektu”

Elementarz tworzenia projektu

Wystartował już Konkurs Mikrodotacji Wielkopolska Wiara. Warunkiem otrzymania dofinansowania jest przygotowanie dobrego projektu. Zapraszamy do udziału w spotkaniu pn. „ABC tworzenia projektu”, którego pierwsza część odbędzie się 18 kwietnia w Starym Luboszu.

Do udziału w szkoleniu zapraszamy przedstawicieli fundacji i stowarzyszeń działających na terenie gminy a także grup nieformalnych.

Spotkanie w praktyczny sposób przygotuje uczestników do samodzielnego tworzenia projektów. Praktyczne ćwiczenia pomogą w  prawidłowym wypełnianiu wniosku oraz uniknięciu najczęściej popełnianych błędów.

Pierwsza część szkolenia odbędzie się 18 kwietnia o godz. 17.00 w szkole w Starym Luboszu.

Zgłoszenia do udziału w szkoleniu oraz spotkaniu przyjmuje Mikołaj Kostaniak (mikolaj.kostaniak@pisop.org.pl, 65/520 78 86).

Dzięki współfinansowaniu ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30