Adolf, Leon, Tymon

Kościan Triathlon w Nowym Dębcu

W sobotę 12 września br. po raz czwarty w Nowym Dębcu odbył się Kościan – Nowy Dębiec Triathlon rozgrywany w ramach cyklu GreatMan Triathlon. W zawodach wystartowało około 600 zawodników, którzy rywalizowali na dwóch dystansach 1/8 i 1/4  IronMan’a.  Z powodu ograniczeń nie rozegrano w tym roku zawodów dla dzieci, a uczestnicy startowali w czterech falach liczących nie więcej niż 250 zawodników.

Oficjalne wyniki: https://plus-timing.pl/wyniki#search[search]=Ko%C5%9Bcian

Dziękujemy wszystkim, dzięki którym udało się te zawody w tym trudnym czasie zorganizować. Szczególne podziękowania kierujemy dla Gminy Kościan, Miasta Kościana, Powiatu Kościańskiego oraz Międzygminnego Związku Turystycznego „Wielkopolska Gościnna”. Dziękujemy także osobom, które odpowiadały za bezpieczeństwo zawodników, czyli kościańskim policjantom, strażakom z OSP w Kokorzynie, Bonikowie, Spytkówkach i Gryżynie oraz ratownikom wodnym i medycznym. Gratulujemy wszystkim uczestnikom udziału i wspaniałych wyników. Do zobaczenia w przyszłym roku!