Aby poprawnie wyświetlić stronę wymagana jest najnowsza wersja przeglądarki.

Aby poprawnie wyświetlić stronę wymagana jest najnowsza wersja przeglądarki.

Zaktualizuj Internet Explorer bądź zainstaluj inną przeglądarkę.

Wpis został dodany do czytelni.Zamknij komunikat

Wpis usunięty.Zamknij komunikat

Dodaj wpis do czytelni.
Usuń z czytelni.
you tube
thumbnail
28
maja
czwartek
Augustyn, Jaromir, Wilhelm
System Elektronicznej
Skrzynki Podawczej
EBOK Wodociągi
Czujniki stanu powietrza
CZYTELNIA
kod

Ogólnopolski Tydzień Kariery

Powiatowy Urząd Pracy w Kościanie w tym roku kolejny raz organizuje od 21 października do 27 października 2019 r. Ogólnopolski Tydzień Kariery pod hasłem „PASJA, PROFESJA, POWOŁANIE…”.

Wraz z partnerami – Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną w Kościanie, Wojewódzkim Urzędem Pracy w Poznaniu Oddziałem Zamiejscowym w Lesznie Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej i Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Lesznie przeprowadzimy dla uczniów VIII klas spotkania grupowe mające na celu pomoc młodzieży w określeniu predyspozycji zawodowych, wyborze zawodu i ustaleniu dalszej ścieżki edukacyjnej. Spotkania doradców zawodowych z chętną młodzieżą w grupach do 16 osób odbędą się na terenie szkoły. Doradcy zawodowi spotkają się także z przedszkolakami, aby zaznajomić dzieci z wybranymi zawodami.

Ponadto organizujemy w tym tygodniu "DRZWI OTWARTE U PRACODAWCÓW". Chcemy, aby młodzież miała możliwość odbycia wizyt w lokalnych firmach, poznania specyfiki pracy na poszczególnych stanowiskach, zdobycia informacji, jak powinna wyglądać ścieżka kształcenia, aby wykonywać dany zawód. 

Do działań odbywających się w trakcie Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery przyłączyła się również Wielkopolska Izba Rzemieślnicza w Poznaniu i Powiatowy Cech Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Kościanie. W dniu 23 października 2019 r. w godz. od 9:00 do 13:00 w siedzibie Powiatowego Cechu Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Kościanie będzie pełnił dyżur Pełnomocnik Wielkopolskiej Izby Rzemieślniczej w Poznaniu, Starszy Powiatowego Cechu Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Kościanie oraz Kierownik Biura
w sprawie informacji o praktycznej nauce zawodu.

Mobilnie
kod
Przeglądaj naszą stronę na wszystkich
urządzeniach mobilnych.
Maj
2020
p w s c p s n
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31