Aniela, Sykstus, Joanna

Dekada działalności Koła Foto-Video w Starych Oborzyskach

W sobotę 11 kwietnia b.r., o godz. 17.00 w Sali Głównej Kościańskiego Ośrodka Kultury, odbyła się uroczystość związana z DEKADĄ profilaktycznej i artystycznej działalności Koła FOTO-WIDEO z Gimnazjum im. Jana Pawła II w Starych Oborzyskach.

Wernisaż uświetnił swym występem szkolny chór pod dyrekcją p. Michała Dolaty. Nad całością w profesjonalny sposób czuwał p. Arkadiusz Wesołek. Wśród zaproszonych gości obecny był także Wójt Gminy Kościan Pan Andrzej Przybyła.

Na wstępie uroczystości podsumowano Gminny Konkurs Literacko-Motywacyjny "List do Nicka Vujicica". Obecny wśród gości ksiądz dziekan Czesław Bartoszewski oraz pan dyrektor Roman Podgórski i Barbara Zaborska - koordynator konkursu, wręczyli dyplomy i nagrody laureatom oraz pani opiekun Danucie Olejnik. I miejsce zajął Sebastian Wasielewski, II miejsce Weronika Rataj oraz Weronika Sałapatek. Wyróżnione zostały Antonina Opas i Natalia Walkowiak. Gratulujemy nagrodzonym.

Na otwarcie wystawy przybyli także obecni i byli członkowie Koła FOTO-WIDEO. Łącznie zaprezentowano ponad 100 fotografii. W szerszym zakresie swą twórczość udostępnili zwiedzającym: Olga Jakubowicz, Joanna Pluta i Dominik Kupka. Kilkuminutowy materiał filmowy pt. "Migawki z działalności koła" skłonił wiele osób do wspomnień. https://www.youtube.com/watch?v=hZRrxEmxD9A

Wystawa będzie bezpłatnie dostępna w Sali Kameralnej KOK do 28 kwietnia. Zachęcamy do zapoznania się z przedstawionymi fotografiami.